Film
Jesse Stone: Ztracená nevinnost

Film Jesse Stone: Ztracená nevinnost
  Trailer k filmu Jesse Stone: Ztracená nevinnost Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tom Selleck se vrací jako bývalý šéf policejního sboru městečka Paradise Jesse Stone, a to s doposud nejnapínavější záhadou. Cindy Van Aldanová byla pro Jesseho jako dcera. A teď je mrtvá. I když vše poukazuje na to, že spáchala sebevraždu a předávkovala se drogami, Jesse tomu odmítá uvěřit. Navíc od Cindy dostal těsně před její smrtí dopis, ve kterém ho prosila o schůzku.

Originální název:

Jesse Stone: Innocents Lost

Žánr: Drama, Krimi
Režie: Dick Lowry
Hrají a postavy: Tom Selleck (Jesse Stone), Kathy Bakerová (Rose Gammon), Kohl Sudduth (Luther 'Suitcase' Simpson), Gloria Reuben (Thelma Gleffey), Stephen McHattie (Captain Healy), William Sadler (Gino Fish)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська