Sledovat film Pašerák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pašerák
  Trailer k filmu Pašerák   Sledovat 1602 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Clint Eastwood
Hrají a postavy:
Bradley Cooper (Colin Bates), Taissa Farmiga (Ginny), Clint Eastwood (Earl Stone), Michael Pena (vymahač), Laurence Fishburne (DEA Special Agent), Alison Eastwoodová (Iris)
Scénář:
Nick Schenk
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Earl Stone je muž, který je ve svých osmdesáti letech zlomený, opuštěný a navíc čelí propadnutí majetku své firmy kvůli neplacení hypotéky. V této situaci je mu nabídnuta příležitost k výdělku - místo řidiče. Brnkačka. Jenže Earl neví, že se právě upsal jako kurýr drogovému Mexickému kartelu. Počíná si dobře
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko