Sledovat film Jennifer 8 online

Přehrajte si film Jennifer 8 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor, záhady, thriller, fantasy Jennifer 8 na Filmbox!
  Trailer k filmu Jennifer 8   Sledovat Jennifer 8 online
Žánr:
horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Bruce Robinson
Hrají a postavy:
Andy Garcia (Sgt. John Berlin), Lance Henriksen (Sgt. Freddy Ross), Uma Thurmanová (Helena Robertson), Graham Beckel (John Taylor), Kathy Bakerová (Margie Ross), Kevin Conway (Chief Citrine)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Klasický kriminální thriller s rafinovaným sériovým vrahem v hlavní roli...

Seržant John Berlin je zkrachovalý policista, který začal v novém městě. Brzy po jeho příjezdu se začne množit počet vražd. Během vyšetřování Berlin nabude dojmu, že již narazil na stopu masového vraha. Ten právě ohlásil osmou oběť s krycím jménem Jennifer. Berlin se při pátrání setká s krásnou mladou ženou, která je slepá a zdá se být jediným spojovacím článkem k těmto zločinům. Mohla by se tedy stát další ohlášenou obětí vraha. Čím hlouběji je Berlin do případu zatažen, tím více se pro něj stává noční můrou a podezřelý může být každý. Dokonce i on sám...
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski