Sledovat film
Kontakt
online

Film Kontakt
  Trailer k filmu Kontakt Trailer
Přehrajte si film Kontakt HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 548 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Zpráva z hlubin vesmíru přichází...nejsme sami!
Ellie Arrowayová celý život hledá odpověď na otázku, zda mimo Zemi existuje život. Už jako holčička v noci vstávala z postele, naslouchala šumění krátkovlnného rádia a doufala že uslyší hlasy z vesmíru. Po otcově smrti zasvětila veškerý svůj čas vědeckému bádání a hledání kontaktu s mimozemskými civilizacemi. Je inteligentní, cílevědomá, ambiciózní a velmi osamělá. Jednoho dne však ono vytoužené poselství z hvězd skutečně uslyší. Ze vzdálené Vegy přichází k Zemi vzkaz po rádiových vlnách a celá zeměkoule čeká v obavách i s nadějemi, co se v něm ukrývá. Může to být začátek nové éry ve vývoji lidstva nebo také první krok k jeho zničení. Ellie se stává první vyslankyní našeho světa, prvním kontaktem pozemšťanů s neznámou vesmírnou civilizací...

Režie: Robert Zemeckis
Hrají a postavy: Jena Maloneová (Mladá Ellie), David Morse (Ted Arroway), Jodie Fosterová (Ellie Arrowayová), Geoffrey Blake (Fisher), William Fichtner (Kent), Sami Chester (Vernon)
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.8.2022 05:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko