Sledovat film Kontakt online

Přehrajte si film Kontakt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, romantický, sci-fi Kontakt na !
  Trailer k filmu Kontakt   Sledovat Kontakt online
Žánr:
dobrodružný, drama, romantický, sci-fi
Režie:
Robert Zemeckis
Hrají a postavy:
Jena Maloneová (Mladá Ellie), David Morse (Ted Arroway), Jodie Fosterová (Ellie Arrowayová), Geoffrey Blake (Fisher), William Fichtner (Kent), Sami Chester (Vernon)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Zpráva z hlubin vesmíru přichází...nejsme sami!

Ellie Arrowayová celý život hledá odpověď na otázku, zda mimo Zemi existuje život. Už jako holčička v noci vstávala z postele, naslouchala šumění krátkovlnného rádia a doufala že uslyší hlasy z vesmíru. Po otcově smrti zasvětila veškerý svůj čas vědeckému bádání a hledání kontaktu s mimozemskými civilizacemi. Je inteligentní, cílevědomá, ambiciózní a velmi osamělá. Jednoho dne však ono vytoužené poselství z hvězd skutečně uslyší. Ze vzdálené Vegy přichází k Zemi vzkaz po rádiových vlnách a celá zeměkoule čeká v obavách i s nadějemi, co se v něm ukrývá. Může to být začátek nové éry ve vývoji lidstva nebo také první krok k jeho zničení. Ellie se stává první vyslankyní našeho světa, prvním kontaktem pozemšťanů s neznámou vesmírnou civilizací...
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski