Sledovat film Vyvolený online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Vyvolený
  Trailer k filmu Vyvolený   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
M. Night Shyamalan
Hrají a postavy:
Bruce Willis (David Dunn), Samuel L. Jackson (Elijah Price), Robin Wright Pennová (Audrey Dunnová), Spencer Treat Clark (Joseph Dunn), Charlayne Woodardová (Elijahova matka), Eamonn Walker (doktor Mathison)
Scénář:
M. Night Shyamalan
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Bruce Willis hledá tajemství své podivuhodné jedinečnosti.Nadpřirozený thriller od tvůrců Šestého smyslu.

K nárazu vlaků došlo ve 3 hodiny 15 minut. První plně obsazený vagón byl roztržen na dvě půlky a ty se rozletěly na opačné strany. Druhý vůz urazil ještě po svém rozdrcení čtyři sta stop. Úlomky z trosek vlakové soupravy byly nalezeny až míli od místa nehody. Ze sto osmnácti pasažérů a sedmi členů posádky jako zázrakem přežil jediný člověk...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko