Sledovat film Hra online

Přehrajte si film Hra online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1479 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hra
  Trailer k filmu Hra   Sledovat Hra online
Žánr:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie:
David Fincher
Hrají a postavy:
Michael Douglas (Nicholas Van Orton), Sean Penn (Conrad Van Orton), Deborah Kara Ungerová (Christine), James Rebhorn (Jim Feingold), Peter Donat (Samuel Sutherland), Carroll Bakerová (Ilsa)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Dárek pro milionáře, který se nečekaně změnil v boj o život s nepolapitelným nepřítelem.

Nicholas Van Orton, velmi movitý a úspěšný sanfranciský bankéř, je tak osamělý, že i své narozeniny slaví sám. Když dosáhne 48 let (věku, v němž jeho otec spáchal sebevraždu), dostane od svého bratra Conrada, který před lety odešel a teď se náhle vrátil, neobyčejný dárek - kartičku, která ho opravňuje k tomu, aby se zapojil do neobvyklé hry společnosti Consumer Recreation Services. Celá záležitost vypadá natolik kuriózně, že se Nicholas rozhodne společnost navštívit. Aniž to ví, dává tím impulz, aby se věci daly do pohybu...
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko