Film Hra

Sledovat film
Hra
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dárek pro milionáře, který se nečekaně změnil v boj o život s nepolapitelným nepřítelem.
Nicholas Van Orton, velmi movitý a úspěšný sanfranciský bankéř, je tak osamělý, že i své narozeniny slaví sám. Když dosáhne 48 let (věku, v němž jeho otec spáchal sebevraždu), dostane od svého bratra Conrada, který před lety odešel a teď se náhle vrátil, neobyčejný dárek - kartičku, která ho opravňuje k tomu, aby se zapojil do neobvyklé hry společnosti Consumer Recreation Services. Celá záležitost vypadá natolik kuriózně, že se Nicholas rozhodne společnost navštívit. Aniž to ví, dává tím impulz, aby se věci daly do pohybu...

Žánr: Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: David Fincher
Hrají a postavy: Michael Douglas (Nicholas Van Orton), Sean Penn (Conrad Van Orton), Deborah Kara Ungerová (Christine), James Rebhorn (Jim Feingold), Peter Donat (Samuel Sutherland), Carroll Bakerová (Ilsa)
Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris
Země: USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko