Sledovat film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic online

Přehrajte si film Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, fantasy, horor, komedie Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic na !
  Trailer k filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic   Sledovat Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic online
Žánr:
akční, fantasy, horor, komedie
Režie:
Tommy Wirkola
Hrají a postavy:
Jeremy Renner (Jeníček), Gemma Artertonová (Mařenka), Famke Janssenová (Muriel), Pihla Viitala (Mina), Derek Mears (Edward), Robin Atkin Downes (Edward (hlas))
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Pomsta je sladší než perník.

"Dvojka" Perníkové chaloupky je bez diskuse nejoriginálnějším filmovým pokračováním roku. Pokud jste si pod vlivem Němcové, Erbena a bratří Grimmů mysleli, že Jeníček s Mařenkou po upečení čarodějnice žili šťastným životem bez dalších incidentů, šeredně jste se spletli. Svérázný režisér Tommy Wirkola v duchu přísloví "Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš", nechal obě děti dospět a začít podnikat v tom, v čem se jako malé proslavily. Jestli jste jako malí tuhle klasickou pohádku neslyšeli, tvůrci vám ji v průběhu úvodních titulků pro jistotu odvyprávějí. Pak už se ale jde na věc.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski