Sledovat film
Jarmark marnosti
online

Film Jarmark marnosti
  Trailer  k filmu Jarmark marnosti
Přehrajte si film Jarmark marnosti HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 303 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Láska a válka jsou jako dvě sestry: schopné všeho a přece tak jiné...
Becky Sharpová je dcera chudého malíře a sní o bohaté budoucnosti. Má všechno, co ji předurčuje ke šťastnému životu a úspěchu ve společnosti: mládí, krásu, atraktivitu, inteligenci, vtip i dostatečnou dávku drzosti. Chybí jí jen jedno, dobrý původ. Jenomže v Anglii počátku 19. století na něm záleží nejvíc. Becky se nechává najmout jako guvernantka do rodiny poněkud výstředního sira Pitta Crawleyho. Tam se seznámí s jeho mladším synem Rawdonem a spřátelí se s panovačnou tetou Mathildou. Po nějaké době si Rawdona tajně vezme. Ze začátku jsou plni optimismu, a ačkoliv je Rawdon vyděděn, žijí si na velmi vysoké úrovni. Její protiváhou je Amélie Sedleyová, pasivní a sentimentální dívka ze zámožné rodiny. Obě jsou ochotné udělat vše proto, aby se staly součástí nejvyšší společenské elity.

Originální název:

Vanity Fair

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Mira Nairová
Hrají a postavy: Gabriel Byrne (markýz Steyne), Angelica Mandyová (mladá Becky Sharpová), Roger Lloyd-Pack (Francis Sharp), Ruth Sheenová (slečna Pinkertonová), Kate Fleetwoodová (čarodějnice slečny Pinkertonové), Reese Witherspoonová (Becky Sharpová)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 13.11.2023 22:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina