Sledovat film Jarmark marnosti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jarmark marnosti
  Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Dobové
Režie:
James Strong
Hrají a postavy:
Olivia Cooke (Becky Sharp 7 episodes), Joe Flynn (William Dobbin 7 episodes), Claudia Jessie (Amelia Sedley 7 episodes), Simon Russell Beale (pan Sedley 7 episodes), Martin Clunes (Sir Pitt Crawley 7 episodes), Frances de la Tourová (Miss Matilda Crawley 7 episodes)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Nová adaptace literární klasiky Williama Makepeace Thackerayho "Jarmark marnosti" se odehrává na pozadí Napoleonských válek a sleduje příběh Becky Sharpové, která se snaží vyhrabat z chudoby a vyšplhat do výšek anglické smetánky. Příběh plný zločinů, veselí, milování, smíchu, pomluv a bojů ji zavede na dvůr krále Jířího IV., přes bitvu u Waterloo, zlomená srdce a ztracené štěstí.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski