Sledovat film
Jarmark marnosti
online

Film Jarmark marnosti
  Trailer k filmu Jarmark marnosti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ironický a velmi humorný pohled na anglickou společnost na sklonku napoleonských válek.
Z Becky, dcery chudého anglického umělce a francouzské zpěvačky, se záhy stane sirotek. Už jako malá si dělá nároky na mnohem slavnější život, než jí její osud přeje. Po odchodu z Miss Pinkerton Academy v Chiswicku se rozhodne, že anglickou smetánku dobude za každou cenu. Použije všechnu svou inteligenci, lstivost a přitažlivost k tomu, aby pronikla do anglických společenských kruhů první čtvrtiny 19. století.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Mira Nairová
Hrají a postavy: Gabriel Byrne (markýz Steyne), Angelica Mandyová (mladá Becky Sharpová), Roger Lloyd-Pack (Francis Sharp), Ruth Sheenová (slečna Pinkertonová), Kate Fleetwoodová (čarodějnice slečny Pinkertonové), Reese Witherspoonová (Becky Sharpová)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 5.9.2022 05:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська