Film Proti múru

Sledovat film
Proti múru
online

Přehrajte si film Proti múru online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1567 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nejlepší evropský film roku 2004.
Hlavními hrdiny jsou dva vyděděnci původem z Turecka, čtyřicetiletý Cahit se sebedestruktivními sklony a mladičká, podobně výstřední a nevázaná Sibel, snažící se vymanit ze stereotypu rodinných tradic. Za jedinou možnost mladá žena považuje sňatek, jenž by jí paradoxně pomohl ke svobodnému rozletu. A tak přemluví Cahita. Vše ovšem funguje jen do té doby, než se muž do manželky zamiluje a ze žárlivosti zabije jednoho ze soků. Rázem jejich vztah nabyde rozměrů tragické nenaplněné lásky.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Fatih Akin
Hrají a postavy: Birol Ünel (Cahit), Güven Kirac (Seref), Zarah McKenzieová (Barfrau in der Fabrik), Stefan Gebelhoff (Nico), Catrin Striebecková (Maren), Francesco Fiannaca (Mann am Tresen)
Scénář: Fatih Akin
Země: Německo, Turecko
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 79 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko