Sledovat film Proti múru online

Přehrajte si film Proti múru online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Proti múru
  Trailer k filmu Proti múru   Sledovat Proti múru online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Fatih Akin
Hrají a postavy:
Birol Ünel (Cahit), Güven Kirac (Seref), Zarah McKenzieová (Barfrau in der Fabrik), Stefan Gebelhoff (Nico), Catrin Striebecková (Maren), Francesco Fiannaca (Mann am Tresen)
Země:
Německo, Turecko
Rok výroby:
2004
Popis:
Nejlepší evropský film roku 2004.

Hlavními hrdiny jsou dva vyděděnci původem z Turecka, čtyřicetiletý Cahit se sebedestruktivními sklony a mladičká, podobně výstřední a nevázaná Sibel, snažící se vymanit ze stereotypu rodinných tradic. Za jedinou možnost mladá žena považuje sňatek, jenž by jí paradoxně pomohl ke svobodnému rozletu. A tak přemluví Cahita. Vše ovšem funguje jen do té doby, než se muž do manželky zamiluje a ze žárlivosti zabije jednoho ze soků. Rázem jejich vztah nabyde rozměrů tragické nenaplněné lásky.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski