Sledovat film
Jak básníci přicházejí o iluze
online

Film Jak básníci přicházejí o iluze
  Trailer k filmu Jak básníci přicházejí o iluze Trailer
Přehrajte si film Jak básníci přicházejí o iluze HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Volné pokračování osudů Štěpána a Kendyho, tentokrát v Praze na vysoké škole.
Ve druhé části „básnické“ série režiséra Dušana Kleina a scenáristy Ladislava Pecháčka se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny, a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky - Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem alias Mirečkem. Štěpán usilovně, leč ne vždy úspěšně, bojuje jak s náročným studiem, tak s odmítavou kráskou Jeskyňkou. Zatímco studijní výsledky se po úmorné dřině dostaví, s láskou je to horší. Štěpán ztrácí iluze, ale už ví, že „na každém konci je pěkné to, že něco jiného začíná…“

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Jan Přeučil (Doc. Sejkora), Akram Staněk (Masarík), Adolf Filip (Kendyho otec)
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 8.11.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська