Sledovat film Jak básníci přicházejí o iluze online

Přehrajte si film Jak básníci přicházejí o iluze online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1154 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Jak básníci přicházejí o iluze na !
  Trailer k filmu Jak básníci přicházejí o iluze   Sledovat Jak básníci přicházejí o iluze online
Žánr:
komedie
Režie:
Dušan Klein
Hrají a postavy:
Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Jan Přeučil (Doc. Sejkora), Akram Staněk (Masarík), Adolf Filip (Kendyho otec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Humorná setkání poetů s životní realitou aneb Štěpán a Kendy na vysoké škole.

Ve druhé části básnické tetralogie se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky, Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem, alias Mirečkem. Štěpán usilovně, leč ne vždy úspěšně, bojuje jak s náročným studiem, tak s odmítavou kráskou Jeskyňkou. Zatímco studijní výsledky se po úmorně dřině dostaví, s láskou je to horší. Štěpán ztrácí iluze, ale už ví, že "na každém konci je pěkné to, že něco jiného začíná..."
Nedílnou součástí filmu jsou animované dotáčky, jejichž autorem je Adolf Born.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski