Sledovat film Kočár nejsvětější svátosti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Kočár nejsvětější svátosti
  Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
František Filip
Hrají a postavy:
Jan Werich (Don Andrés de Ribera - Viceroy of Peru), Jaroslava Adamová (Actress Kamila Pericholová), Miloš Kopecký (secretary Martinez), Otomar Krejča (Licentiate Tomas d'Esquivel), Miloš Nedbal (Bishop of Lima), Miloš Nesvadba (sluha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1962
Popis:
Jan Werich jako španělský místokrál v čb Limě v televizní komedii podle Prospera Mérimée.

Španělský místokrál v peruánské Limě sklonku osmnáctého století je nejen stižen podagrou, ale i pochybami o věrnosti své milenky, herečky místního divadla. Má dobré zprávy o jejích avantýrách, ale dá svého pobočníka, který mu je přinesl, poslat do pampy jako výběrčího daní, jelikož si chce své účty s nevěrnou milenkou vyřídit sám... Po odchodu z Divadla ABC přijal Jan Werich nabídku televize k natočení několika středometrážních hraných filmů. Ty dodnes patří do Zlatého fondu, protože zachycují Wericha na vrcholu jeho vyzrálého herectví.
Hodnocení:
85 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski