Film
Irčin románek

Film Irčin románek
  Trailer k filmu Irčin románek Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Melodrama, které vedle romantického příběhu zachycuje i krásy Dubrovníku 30. let
Příběh z červené knihovny o Irče Miňovské, dceři ředitele automobilky, která se zamiluje do montéra Lexy. Její otec však tomuto nerovnému vztahu nepřeje a dceru posílá do penzionátu. Lexa dává v továrně výpověď a odjíždí do Jugoslávie. Irča se rozhodne utéct za ním. Mladí milenci si založí firmu Adria bus, kterou ovšem přivede na pokraj krachu konkurenční firma, jejímž majitelem je tajemný Angličan.

Režie: Karel Hašler
Hrají a postavy: Jiřina Steimarová (Irca Minovská), Theodor Pištěk (Tomás Minovský), Truda Grosslichtová (Zpevacka Lola), Bohumil Heš (turista), Antonie Nedošinská (Sulcová), František Paul (Ing. Harry Peters)
Scénář: Karel Hašler
Rok výroby: 1936
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська