Sledovat film Irčin románek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Irčin románek
  Trailer k filmu Irčin románek   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění, Komedie, Romantický
Režie:
Karel Hašler
Hrají a postavy:
Jiřina Steimarová (Irca Minovská), Theodor Pištěk (Tomás Minovský), Truda Grosslichtová (Zpevacka Lola), Bohumil Heš (turista), Antonie Nedošinská (Sulcová), František Paul (Ing. Harry Peters)
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Melodrama, které vedle romantického příběhu zachycuje i krásy Dubrovníku 30. let

Příběh z červené knihovny o Irče Miňovské, dceři ředitele automobilky, která se zamiluje do montéra Lexy. Její otec však tomuto nerovnému vztahu nepřeje a dceru posílá do penzionátu. Lexa dává v továrně výpověď a odjíždí do Jugoslávie. Irča se rozhodne utéct za ním. Mladí milenci si založí firmu Adria bus, kterou ovšem přivede na pokraj krachu konkurenční firma, jejímž majitelem je tajemný Angličan.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski