Sledovat film St. Vincent online

Přehrajte si film St. Vincent online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1573 filmů a 124 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film St. Vincent
  Trailer k filmu St. Vincent   Sledovat St. Vincent online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Theodore Melfi
Hrají a postavy:
Bill Murray (Vincent), Melissa McCarthyová (Maggie), Naomi Wattsová (Daka), Chris O'Dowd (Brother Geraghty), Terrence Howard (Zucko), Jaeden Lieberher (Oliver)
Scénář:
Theodore Melfi
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Pokud máte sousedy jako on, nepotřebujete rodinu.

Vincent je stárnoucí válečný veterán jak se patří - mrzutý a nepříjemný na všechny lidi. Když se do sousedního domu nastěhují noví sousedé, jeho poklidný život se obrátí vzhůru nohama a on má najednou každý den na krku 12letého kluka. Ačkoliv je Vincent cynik, který sází, miluje whisky a dost často navštěvuje striptýzové kluby, nakonec se z něj stane ten nejlepší přítel pro chlapce, který se právě vyrovnává s rozvodem svých rodičů, novou školou a novým životem.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko