Sledovat film
International
online

Film International
  Trailer k filmu International Trailer
Přehrajte si film International online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vlastní naše peníze. Žádají náš život. Kontroluji všechno... Až na jednoho muže.
V napínavém thrilleru International se agent Interpolu Louis Salinger společně s manhattanskou zástupkyní státního návladního Eleanor Whitman pokoušejí dovést k spravedlnosti jednu z nejmocnějších světových bank. Odkrývají celou řadu pochybných a ilegálních praktik, jejichž vystopování je nutí sledovat tok peněz z Berlína přes Miláno a New York až do Istanbulu. V honbě za pravdou riskují doslova život, protože jejich protivníci se nezastaví skutečně před ničím - dokonce ani před vraždou - jen aby mohli nadále pokračovat ve financování teroristických akcí a válečných akcí.

Režie: Tom Tykwer
Hrají a postavy: Clive Owen (Louis Salinger), Naomi Wattsová (Eleanor Whitmanová), Armin Mueller-Stahl (Wilhelm Wexler), Ulrich Thomsen (Jonas Skarssen), Brian F. O'Byrne (konzultant), Michel Voletti (Viktor Haas)
Scénář: Eric Singer
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 18.3.2023 17:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська