Sledovat film Říše hraček online

Přehrajte si film Říše hraček online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1121 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný Říše hraček na !
  Trailer k filmu Říše hraček   Sledovat Říše hraček online
Žánr:
fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
Zach Helm
Hrají a postavy:
Ted Ludzik (Bellini), Natalie Portmanová (Molly Mahoneyová), Zach Mills (Eric Applebaum), Dustin Hoffman (pan Edward Magorium), Madalena Brancatella (Jessica, Who Got a Cowboy Hat), Paula Boudreauová
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Kdo uvěří, může vidět zázraky.

Vítejte v nejmagičtějším a nejbáječnějším místě na světě - v Říši hraček Pana Magoria. Musíte ale přistoupit na jistá pravidla hry a věřit všemu, co vidíte. Prodavačka Molly a její 243-letý excentrický šéf Pan Magorium kralují magickému hračkářství, kde hračky žijí svým životem a prožívají vlastní příběhy... Zlom ale nastane v okamžiku, kdy se Pan Magorium rozhodne přenechat Molly svůj dobře zaběhnutý obchod. Jako mávnutím kouzelného proutku se v této pohádkové říši začnou dít pozoruhodné věci.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski