Sledovat film Iluzionista online

Přehrajte si film Iluzionista online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, mysteriózní, romantický, thriller Iluzionista na !
  Trailer k filmu Iluzionista   Sledovat Iluzionista online
Žánr:
drama, mysteriózní, romantický, thriller
Režie:
Neil Burger
Hrají a postavy:
Edward Norton (Eisenheim), Paul Giamatti (Inspektor Uhl), Jessica Bielová (Sophie), Rufus Sewell (Korunní princ Leopold), Eddie Marsan (Josef Fischer), Jake Wood (Jurka)
Země:
Česká republika, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Nic není tak, jak se zdá být...

Nadaný iluzionista Eisenheim ohromuje čím dál více vídeňské publikum. O jeho výjimečnosti se dozvídá také korunní princ Leopold. Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sofií von Teschen. Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá. Tajní milenci se rozhodnou dostát svému slibu z mládí a uprchnout spolu. Následujícího dne je však Sofie nalezena mrtvá.
Zdrcený Eisenheim nedbá vyšetřujícího inspektora Uhla a bere spravedlnost do svých rukou. Musí dokázat Leopoldovu vinu na Sofiině smrti dříve, než bude sám zničen. Nikdo netuší, že se tajemný mág teprve chystá předvést největší iluzi své kariéry...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski