Sledovat film Hříšný tanec 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hříšný tanec 2
  Trailer k filmu Hříšný tanec 2   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Guy Ferland
Hrají a postavy:
Diego Luna (Javier Suarez), Romola Garaiová (Katey Millerová), Sela Wardová (Jeannie Millerová), John Slattery (Bert Miller), Jonathan Jackson (James Phelps), January Jonesová (Eve)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Vášeň a salsa v žáru havanských nocí!

Američanka Katey přichází i se svými rodiči na Kubu těsně před vypuknutím revoluce. Rodiče od ní očekávají, že si najde dobrou partu a stane se tak jako oni součástí místní smetánky, ale ona se zamiluje do Xaviera - číšníka, který je vynikajícím tanečníkem. Tajně se setkávají v nočním havanském klubu a začnou spolu trénovat na prestižní národní soutěž v tanci. Ale blížící se revoluce zkomplikuje jejich plány.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski