Film
Hříšný tanec 2

Film Hříšný tanec 2
  Trailer  k filmu Hříšný tanec 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Hříšný tanec 2

Vášeň a salsa v žáru havanských nocí!
Američanka Katey přichází i se svými rodiči na Kubu těsně před vypuknutím revoluce. Rodiče od ní očekávají, že si najde dobrou partu a stane se tak jako oni součástí místní smetánky, ale ona se zamiluje do Xaviera - číšníka, který je vynikajícím tanečníkem. Tajně se setkávají v nočním havanském klubu a začnou spolu trénovat na prestižní národní soutěž v tanci. Ale blížící se revoluce zkomplikuje jejich plány.

Originální název:

Dirty Dancing: Havana Nights / Dirty Dancing 2

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Guy Ferland
Hrají a postavy: Diego Luna (Javier Suarez), Romola Garaiová (Katey Millerová), Sela Wardová (Jeannie Millerová), John Slattery (Bert Miller), Jonathan Jackson (James Phelps), January Jonesová (Eve)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina