Sledovat film Hrdost a sláva online

Přehrajte si film Hrdost a sláva HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Hrdost a sláva na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Hrdost a sláva   Sledovat Hrdost a sláva online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Gavin O'Connor
Hrají a postavy:
Colin Farrell (Jimmy Egan), Edward Norton (Ray Tierney), Chris Astoyan (Rob Beren), Jon Voight (Francis Tierney Sr), Noah Emmerich (Francis Tierney JR), Jennifer Ehleová (Abby Tierneyová)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
To poslední, co bys chtěl odhalit...je pravda.

Zásah proti drogovým dealerům se nevydařil a v tratolišti krve záhy umírají čtyři policisté NYPD, jejichž nadřízeným je Francis Tierney Jr. Jeho otec, taktéž policista, chce svému synovi pomoci. Přesvědčí tedy Francisova staršího bratra Raye, který od policie kdysi odešel, že se má pustit do vyšetřování nepodařeného zásahu. Během rozplétání případu Ray objevuje nitky korupce, které vedou i k dalšímu příslušníkovi NYPD a zároveň členovi Rayovy rodiny, jeho švagrovi Jimmymu Eganovi. Hrdost a sláva je klasický příspěvek k žánru, kde se kombinují linie policejního a rodinného dramatu, přičemž své vyprávění ozvláštňuje zejména nekompromisním dokumentárním stylem.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.