Sledovat film
Hranice života
online

Film Hranice života
  Trailer k filmu Hranice života Trailer
Přehrajte si film Hranice života online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 489 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Někde mezi životem a smrtí je místo, kde by jste neměli zůstávat.
Psychiatrovi Samovi oznámí jeho pacient Henry, že se hodlá přesně o půlnoci v den svých jedenadvacátých narozenin zabít. Sam se rozhodne psychózou stiženému umělci v uskutečnění jeho plánu zabránit. Radu a pomoc hledá u své dívky, výtvarnice Lily, která jako jeho bývalá pacientka trpící sebevražednými sklony ví nejlépe, co se odehrává v Henryho mysli. Sam se tedy vydává na neuvěřitelnou a trochu hrůzostrašnou cestu městem ve snaze mladého muže najít. Realita začíná splývat s tím, co může být snem, halucinací nebo něčím snad ještě nepochopitelnějším. Psychiatr Sam se strachuje o život Henryho i Lily, ale zřejmě by si někdo měl dělat starost i o Sama.

Režie: Marc Forster
Hrají a postavy: Ewan McGregor (Sam Foster), Ryan Gosling (Henry Letham), Kate Burtonová (Paní Lethamová), Naomi Wattsová (Lila Culpepperová), Elizabeth Reaserová (Athena), Bob Hoskins (Dr. Leon Patterson)
Scénář: David Benioff
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська