Sledovat film
Hoodwinked!
online

Film Hoodwinked!
  Trailer  k filmu Hoodwinked!
Přehrajte si film Hoodwinked! HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 519 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Hoodwinked!

Skutečný příběh Červené Karkulky.
Červená Karkulka je sice klasické pohádkové téma, ale zde je vše naopak. Začínáme od konce. "Chlupatí a opeření" strážci zákona pátrají po tom, co se odehrálo v chaloupce babičky, jakou roli tu hraje sekera, vlk i samotná Karkulka ... Škody a porušení zákonů jsou závažné - násilné vloupání, narušení domácího klidu, úmysl sežrat a máchání sekerou bez povolení. A nejen to - chrabří strážci zákona musí zjistit, jaká je spojitost případu s Cukrářským lapkou, s tím zloduchem, který má na svědomí řadu loupeží receptů na sladkosti ve všech cukrárnách v širokém okolí ...

Hrají a postavy: Anne Hathawayová (Red Puckett (hlas)), Glenn Closeová (babička (hlas) (hlas)), James Belushi (Kirk the Woodsman (hlas)), Patrick Warburton (Wolf W. Wolf (hlas)), Anthony Anderson (detektiv Bill Stork (hlas)), David Ogden Stiers (Nicky Flippers (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 1.12.2023 17:00

Recenze filmu Hoodwinked!:

Přes vybředlou animaci, kdy postavičky a okolí vypadá jako změť ohraničených barviček, oproti jiným animákům na které jsem zvyklá, mě celkový film pobavil a příjemně ubíhal. Tím čim se snažil byt film vtipný nárazově a prvopočátkově se spíše ztrapnil a ustoupil pak přednostem tohoto filmu jako je prolínání dějových linii a mnoho odkazek na dnešní dobu, které naopak příjemně pobavily a z filmu mám tak docela dobrý pocit.
70% Trexes
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina