Sledovat film
Hodná holka
online

Film Hodná holka
  Trailer k filmu Hodná holka Trailer
Přehrajte si film Hodná holka HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Dokáže si Justine vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka?
Justine už dávno není malá holka - vyrostla, je vdaná a ráda by založila rodinu. Její manžel Phil ji nade vší pochybnost miluje, ale v posteli jim to spolu nějak nevychází. Jednoho dne se Justine setkává se zajímavým mladým mužem, který jí nabízí šanci uniknout z manželské nudy do zářivého světa emocí a sexu. Jenže z banální milostné aférky se záhy stane posedlost a Justinin život je plný zmatků, lží a podvodů . Dokáže si vybrat mezi spolehlivým manželem a neodolatelným milencem? Je to hodná nebo špatná holka?

Režie: Miguel Arteta
Hrají a postavy: Jennifer Anistonová (Justine Lastová), Deborah Rushová (Gwen Jacksonová), Mike White (Corny), John Carroll Lynch (Jack Field manažer obchodu), Jake Gyllenhaal (Holden Worther), Zooey Deschanelová (Cheryl)
Scénář: Mike White
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 6.6.2023 01:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська