Sledovat film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích online

Přehrajte si film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1110 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Bridget Jonesová: S rozumem v koncích na !
  Trailer k filmu Bridget Jonesová: S rozumem v koncích   Sledovat Bridget Jonesová: S rozumem v koncích online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Beeban Kidron
Hrají a postavy:
Renée Zellwegerová (Bridget Jonesová), Gemma Jonesová (mamka), Jim Broadbent (otec), James Faulkner (strýc Geoffrey), Celia Imrieová (Una Alconburyová), Dominic McHale (Bernard)
Země:
Velká Británie, Francie, Německo, Irsko, USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Dokonalý přítel. Dokonalý život. Co by se mohlo podělat.

Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth se opět setkávají v romantické komedii Bridget Jonesová: S rozumem v koncích. V tomto pokračování Deníku Bridget Jonesové se setkáváme s titulní hrdinkou tam, kde jsme se s ní rozloučili: šťastnou a spokojenou v náručí vytouženého milence Marka Darcyho. Mark je zatím uznalý, ohleduplný a tolerantní (takřka) ke všem žárlivým záchvatům. Bridget totiž nejde na mysl, proč by se všechny ženy v Londýně _ včetně Markovy nové asistentky - "dlouhonohé hrozby" - nesnažily Darcyho odlákat od baculaté, umíněné a často nevhodně se chovající Bridget, která neustále obtěžuje svým tvrzením: "Já přece nikdy neříkám nic jiného, než pravdu."
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski