Sledovat film Hindenburg online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hindenburg
  Trailer k filmu Hindenburg   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Historický, Thriller
Režie:
Robert Wise
Hrají a postavy:
George C. Scott (Col. Franz Ritter), Anne Bancroftová (Ursula, The Countess), William Atherton (Boerth), Roy Thinnes (Martin Vogel), Gig Young (Edward Douglas), Burgess Meredith (Emilio Pajetta)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
A čas do výbuchu bomby se nebezpečně krátí...

Vzducholoď LZ 129 Hindenburg vyráží na svou 37 plavbu z Friedrichshafenu do newyorského Lakehurstu. Nikdo netuší, že mechanik Boerth umístil na její palubu bombu, která má plavidlo po jeho přistání v USA zničit. Letiště ji však kvůli špatnému počasí odmítne. A čas do výbuchu bomby se nebezpečně krátí...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski