Sledovat film Vikingové online

Přehrajte si film Vikingové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, thriller, akční, dobové Vikingové na !
  Sledovat Vikingové online
Žánr:
akďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, thriller, akční, dobové
Režie:
Ciaran Donnelly, Ken Girotti, Johan Renck
Hrají a postavy:
Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnicková (Lagertha Lothbrok), Clive Standen (Rollo), Jessalyn Gilsigová (Siggy Haraldson), Gustaf Skarsgard (Floki), Nathan O'Toole (Bjorn Lothbrok)
Země:
Irsko, Kanada
Rok výroby:
2013
Popis:
Byli to krvežízniví skandinávští bojovníci a umělečtí řemeslníci. Od Newfoundlandu po Kaspické moře loupili a obchodovali s jemnými kožešinami, klenoty, otroky a zbraněmi: všechno něco stojí. Otevřeli nové obchodní stezky, jež se používají dodnes, založili úchvatná města jako Kyjev nebo Novgorod a obsadili starodávné uzly jako York, Neapol nebo Cařihrad. Angličtí Sasové se jich báli, ale také se jim posmívali kvůli jejich pečlivé péči o vzhled. Zkrátka to byli piráti se stylem. Série sleduje Vikingy všude, kam přišli, odhaluje nové skutečnosti a objevy a vypráví jejich neuvěřitelný příběh očima předních odborníků na vikingské válečnictví a způsob života.
Hodnocení:
86 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski