Sledovat film Vikingové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Vikingové
  Trailer k filmu Vikingové   Sledovat 1433 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Historický, Horor, Thriller
Režie:
John McTiernan, Michael Crichton
Hrají a postavy:
Antonio Banderas (Ahmed Ibn Fahdlan Ibn Al Abbas Ibn Rashid Ibn Hama), Vladimir Kulich (Buliwyf), Dennis Storhoi (Herger), Daniel Southern (Edgthot), Neil Maffin (Roneth), John DeSantis (Ragnar)
Scénář:
William Wisher Jr., Warren Lewis
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Krajinou Vikingů se šíří přízračný nepřítel. Třináct bojovníků se rozhodne se zlem bojovat

Historický thriller z roku 922. Vypravěčem příběhu je arabský cestovatel a básník Ahmed Ibn Fadlán. Náhodou se setkává s divokými Vikingy a proti své vůli se stane jedním z oněch třinácti mužů, kteří se musejí utkat s přízračnými nepřáteli země krále Hrothgara. Děsiví netvorové, jimž se přezdívá pojídači mrtvých, útočí vždy za mlhy a v jejich stopách kráčí smrt. K úspěchu dobrodružného příběhu z raného středověku přispělo i herecké obsazení populárního Antonia Banderase do role vzdělaného Ahmeda, který se postupně sbližuje s drsnými seveřany a po jejich boku prokáže stejnou neohroženost.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko