Sledovat film Vikingové online

Přehrajte si film Vikingové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Vikingové online
Žánr:
akční, dobrodružný, historický, horor, thriller
Režie:
John McTiernan, Michael Crichton
Hrají:
Antonio Banderas (Ahmed Ibn Fahdlan Ibn Al Abbas Ibn Rashid Ibn Hama), Vladimir Kulich (Buliwyf), Dennis Storhoi (Herger), Daniel Southern (Edgthot), Neil Maffin (Roneth), John DeSantis (Ragnar)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Krajinou Vikingů se šíří přízračný nepřítel. Třináct bojovníků se rozhodne se zlem bojovat

Historický thriller z roku 922. Vypravěčem příběhu je arabský cestovatel a básník Ahmed Ibn Fadlán. Náhodou se setkává s divokými Vikingy a proti své vůli se stane jedním z oněch třinácti mužů, kteří se musejí utkat s přízračnými nepřáteli země krále Hrothgara. Děsiví netvorové, jimž se přezdívá pojídači mrtvých, útočí vždy za mlhy a v jejich stopách kráčí smrt. K úspěchu dobrodružného příběhu z raného středověku přispělo i herecké obsazení populárního Antonia Banderase do role vzdělaného Ahmeda, který se postupně sbližuje s drsnými seveřany a po jejich boku prokáže stejnou neohroženost.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
Nova

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.