Film Temná věž

Sledovat film
Temná věž
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Existují i jiné světy než je ten náš.
Existují i jiné světy než tyto. Temná věž Stephena Kinga, ambiciozní a rozsáhlý příběh od jednoho z nejuznávanějších světových autorů, se konečně dostává na filmová plátna. Roland Deschain, poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Horor, Science Fiction, Western
Režie: Nikolaj Arcel
Hrají a postavy: Katheryn Winnicková (Laurie Chambersová), Idris Elba (Roland Deschain / The Gunslinger), Matthew McConaughey (muž v černém), Jackie Earle Haley (Sayre), Abbey Lee (Tirana), Nicholas Hamilton (Lucas Hanson)
Scénář: Akiva Goldsman, Jeff Pinkner, Anders Thomas Jensen, Nikolaj Arcel, Stephen King
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko