Sledovat film Frekvence online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Frekvence
  Trailer k filmu Frekvence   Sledovat 1573 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
Gregory Hoblit
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Frank Sullivan), James Caviezel (John Sullivan), Shawn Doyle (Jack Shepard), Elizabeth Mitchellová (Julia 'Jules' Sullivanová), Andre Braugher (Satch DeLeon), Noah Emmerich (Gordo Hersch)
Scénář:
Toby Emmerich
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Co kdybyste měli možnost vrátit se v čase zpátky a změnit jednu jedinou věc? Co by to bylo?

Mladý policista John Sullian to ví naprosto přesně. Zabránil by tragédii z roku 1969, kdy jeho otec, hasič, zahynul v plamenech. Tehdy byl John ještě dítě, ale vzpomínky na tu událost ho trápí i nyní, v roce 1999. Jednoho večera John najde starou vysílačku, která patřila jeho otci, zkusí ji zapojit a podaří se mu navázat kontakt. Muž na druhé straně je hasič, jmenuje se Frank Sullivan a právě se hodlá dívat na závěrečný zápas basebellové ligy roku 1969. John ke svému úžasu zjišťuje, že díky atmosférické poruše hovoří se svým otcem těsně před tragickým neštěstím. Nyní ho může varovat, takže otec nezemře, ale následky, které tento zásah do historie způsobí, budou mnohem závažnější, než si myslel.
Den poté, 12. října 1999, totiž John Sullivan zjistí, že má doma fotografie svého otce jako staršího, šedovlasého muže. Tím, že změnil minulost, došlo i ke změně přítomnosti. John je nadšený svými novými vzpomínkami na otce, pak ale zjistí, že se změnily i jiné věci. To, že otec přežil, stálo na počátku sledu událostí, na jejichž konci byla tragická smrt Johnovy matky, která padla za oběť vrahovi. Tento zločin byl jedním z mnoha, které měly společného jmenovatele - vraha přezdívaného Nightingale (podle Florence Nightingaleové, první civilní zdravotní sestry), protože se výlučně zaměřoval na zdravotní sestry. Nightingale nebyl nikdy dopaden a John na jeho případu dokonce pracuje, nyní však s otcem musí společnými silami dopadnout vraha a znovu změnit minulost. Ale pokaždé, když Frank změní něco v minulosti, John se probouzí do nové přítomnosti. Navíc oba bojují s časem, protože ani jeden z nich neví, jak dlouho bude ještě spojení mezi dvěma časoprostory fungovat...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko