Sledovat film Frekvence online

Přehrajte si film Frekvence online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Krimi, Science Fiction, Thriller Frekvence na !
  Trailer k filmu Frekvence   Sledovat Frekvence online
Žánr:
Drama, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
Gregory Hoblit
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Frank Sullivan), James Caviezel (John Sullivan), Shawn Doyle (Jack Shepard), Elizabeth Mitchellová (Julia 'Jules' Sullivanová), Andre Braugher (Satch DeLeon), Noah Emmerich (Gordo Hersch)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Co kdybyste měli možnost vrátit se v čase zpátky a změnit jednu jedinou věc? Co by to bylo?

Mladý policista John Sullian to ví naprosto přesně. Zabránil by tragédii z roku 1969, kdy jeho otec, hasič, zahynul v plamenech. Tehdy byl John ještě dítě, ale vzpomínky na tu událost ho trápí i nyní, v roce 1999. Jednoho večera John najde starou vysílačku, která patřila jeho otci, zkusí ji zapojit a podaří se mu navázat kontakt. Muž na druhé straně je hasič, jmenuje se Frank Sullivan a právě se hodlá dívat na závěrečný zápas basebellové ligy roku 1969. John ke svému úžasu zjišťuje, že díky atmosférické poruše hovoří se svým otcem těsně před tragickým neštěstím. Nyní ho může varovat, takže otec nezemře, ale následky, které tento zásah do historie způsobí, budou mnohem závažnější, než si myslel.
Den poté, 12. října 1999, totiž John Sullivan zjistí, že má doma fotografie svého otce jako staršího, šedovlasého muže. Tím, že změnil minulost, došlo i ke změně přítomnosti. John je nadšený svými novými vzpomínkami na otce, pak ale zjistí, že se změnily i jiné věci. To, že otec přežil, stálo na počátku sledu událostí, na jejichž konci byla tragická smrt Johnovy matky, která padla za oběť vrahovi. Tento zločin byl jedním z mnoha, které měly společného jmenovatele - vraha přezdívaného Nightingale (podle Florence Nightingaleové, první civilní zdravotní sestry), protože se výlučně zaměřoval na zdravotní sestry. Nightingale nebyl nikdy dopaden a John na jeho případu dokonce pracuje, nyní však s otcem musí společnými silami dopadnout vraha a znovu změnit minulost. Ale pokaždé, když Frank změní něco v minulosti, John se probouzí do nové přítomnosti. Navíc oba bojují s časem, protože ani jeden z nich neví, jak dlouho bude ještě spojení mezi dvěma časoprostory fungovat...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski