Sledovat film
Fontána pre Zuzanu 2
online

Film Fontána pre Zuzanu 2
  Trailer k filmu Fontána pre Zuzanu 2 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Volné pokračování hudebního filmu Fontána pro Zuzanu, které však má s prvním filmem společnou jen hlavní hrdinku a připomíná jej pouze krátký záběr na opuštěnou fontánu.
Zuzana dospěla a utržila od života první rány. Chytla se špatné společnosti, skončila ve vězení a po propuštění se pokouší začít znova. Seznámí se se sympatickým řidičem Jurajem, ale ten, když už se zdá, že v něm našla to, co hledala, ji opustí, aby zkusil štěstí v pop music. Ke všemu se Zuzana musí bránit útokům bývalého společníka Ronyho, nyní bohatého gangstera, který se ji pokouší svést. V atraktivním hudebním snímku si každý teenager najde to své. Od řady akčních scén, přestřelek, bitek, přes lásku, chlapské přátelství tiráků a jejich nablýskané trucky, až po pašované zbraně, mafiány držící v hrsti zkorumpovanou policii a justici, spoustu písniček a humoru, pohled do zkaženého zákulisí showbyznysu a samozřejmě nechybí ani happy end.

Režie: Dušan Rapoš
Hrají a postavy: Pavol Habera (Juraj Halama), Eva Vejmělková (Zuzana), Helena Růžičková (Mama Kami), Maroš Kramár (Rony), Pavel Bobek (Satchmo), Ibrahim Majga (Vápno)
Země: Slovensko
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 46 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko