Sledovat film
Underground
online

Film Underground
  Trailer k filmu Underground Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Velkolepá balkánská freska.
Ve válečném Bělehradu v roce 1941 se přátelé Marko a Blacky zabývají obchodem se zbraněmi, milováním krásných žen a bujarými pitkami. V krátké době povýší na válečné hrdiny a jednoho dne se Blacky musí začít skrývat. Marko jej ukryje spolu s dalšími uprchlíky ve sklepě svého dědečka. Válka pokračuje, uprchlíků přibývá, rodí se děti a ve sklepích se pomalu vytváří autonomní svět. Když se v roce 1944 vrátí mír, udržuje Marko ostatní obyvatele sklepů v nevědomosti - jednak proto, že s pověstí hrdiny dosáhl v titovské Jugoslávii vysokého politického postavení, jednak proto, že se s Blackym nechce dělit o krásnou Natálii, kterou oba milují.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Emir Kusturica
Hrají a postavy: Miki Manojlovic (Marko), Lazar Ristovski (Petar Popara Crni), Mirjana Jokovicová (Natalija), Slavko Stimac (Ivan), Ernst Stötzner (Franz), Srdjan Todorovic (Jovan)
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 20.7.2022 01:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko