Sledovat film Underground online

Přehrajte si film Underground online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Komedie Underground na !
  Trailer k filmu Underground   Sledovat Underground online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Emir Kusturica
Hrají a postavy:
Miki Manojlovic (Marko), Lazar Ristovski (Petar Popara Crni), Mirjana Jokovicová (Natalija), Slavko Stimac (Ivan), Ernst Stötzner (Franz), Srdjan Todorovic (Jovan)
Země:
Jugoslávie, Německo, Francie, Maďarsko, Česká republika
Rok výroby:
1995
Popis:
Velkolepá balkánská freska.

Ve válečném Bělehradu v roce 1941 se přátelé Marko a Blacky zabývají obchodem se zbraněmi, milováním krásných žen a bujarými pitkami. V krátké době povýší na válečné hrdiny a jednoho dne se Blacky musí začít skrývat. Marko jej ukryje spolu s dalšími uprchlíky ve sklepě svého dědečka. Válka pokračuje, uprchlíků přibývá, rodí se děti a ve sklepích se pomalu vytváří autonomní svět. Když se v roce 1944 vrátí mír, udržuje Marko ostatní obyvatele sklepů v nevědomosti - jednak proto, že s pověstí hrdiny dosáhl v titovské Jugoslávii vysokého politického postavení, jednak proto, že se s Blackym nechce dělit o krásnou Natálii, kterou oba milují.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski