Sledovat film
Fantomas kontra Scotland Yard
online

Film Fantomas kontra Scotland Yard
  Trailer k filmu Fantomas kontra Scotland Yard Trailer
Přehrajte si film Fantomas kontra Scotland Yard HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Šarmantní novinář Jean Marais a neurotický komisař Louis de Funes. Kdo komu vlastně překáží při chytání zločince světového formátu?
Fantomas vymyslel další pekelný kousek: nejbohatším lidem světa dá na vybranou - buď život, nebo tzv. daň z práva na život. Každý odevzdá tolik zlata, kolik sám váží. Všichni ohrožení boháči se sejdou ve Skotsku, v přepychovém zámku lorda MacRashleye. Nechybí ani novinář Fandor, jeho snoubenka Helena a komisař Juve se svým pomocníkem. Nikdo však netuší, že na zámku je i Fantomas, který se díky svému přestrojení a umění ve zhotovování dokonalých masek stane dokonce samotným… (to bude překvapení!) Fantomas se snaží získat diamanty v ceně miliónu dolarů, ale v patách má Fandora s Helenou a komisaře Juvea s celou jeho suitou.

Originální název:

Fantômas contre Scotland Yard / Fantomas Against Scotland Yard / Fantomas contro Scotland Yard

Hrají a postavy: Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Le commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Françoise Christopheová (Lady Rashley), Jean-Roger Caussimon (Fantômas), Robert Dalban (Le directeur du journal)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 17.9.2023 15:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська