Sledovat film Fantomas kontra Scotland Yard online

Přehrajte si film Fantomas kontra Scotland Yard online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, komedie, krimi Fantomas kontra Scotland Yard na !
  Trailer k filmu Fantomas kontra Scotland Yard   Sledovat Fantomas kontra Scotland Yard online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, komedie, krimi
Režie:
André Hunebelle
Hrají a postavy:
Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Le commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Françoise Christopheová (Lady Rashley), Jean-Roger Caussimon (Fantômas), Robert Dalban (Le directeur du journal)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1966
Popis:
Šarmantní novinář Jean Marais a neurotický komisař Louis de Funès. Kdo komu vlastně překáží při chytání zločince světového formátu?

Fantomas vymyslel další pekelný kousek: nejbohatším lidem světa dá na vybranou - buď život, nebo tzv. daň z práva na život. Všichni ohrožení boháči se sejdou ve Skotsku, v přepychovém zámku lorda MacRashleye. Nechybí ani novinář Fandor, jeho snoubenka Helena a komisař Juve se svým pomocníkem. Nikdo však netuší, že na zámku je i Fantomas, který díky svému přestrojení a umění ve zhotovování dokonalých masek se stane dokonce samotným lorde Rashleyem. Snaží se získat diamanty v ceně milionu dolarů, ale v patách má Fandora s Helenou a komisaře Juvea s celou jeho suitou.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski