Sledovat film Senzační prázdniny online

Přehrajte si film Senzační prázdniny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Senzační prázdniny online
Žánr:
komedie
Režie:
Jean Girault
Hrají:
Louis de Funes (Charles Bosquier), Ferdy Mayne (MacFarrell), Martine Kellyová (Shirley MacFarrell), François Leccia (Philippe Bosquier), Olivier De Funes (Gérard Bosquier), Claude Gensacová (Isabelle Bosquier)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1967
Popis:
Bláznivá komedie o problémech s nezdárným synem a láskou.

V komedii Senzační prázdniny se s populárním komikem Louisem de Funesem setkáváme v roli cholerického ředitele střední školy a současně otce dvou synů, z nichž starší mu dělá neustále potíže: propadne z angličtiny, má odjet na prázdniny do Anglie výměnou za mladou Angličanku, pošle však za sebe kamaráda a sám se do anglické dívky zamiluje. Když vše praskne, musí pan ředitel do Anglie vše vysvětlit a urovnat. Jeho cesta však není zdaleka jednoduchá...
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.