Sledovat film
Senzační prázdniny
online

Film Senzační prázdniny
  Trailer k filmu Senzační prázdniny Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 139 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bláznivá komedie o problémech s nezdárným synem a láskou.
V komedii Senzační prázdniny se s populárním komikem Louisem de Funesem setkáváme v roli cholerického ředitele střední školy a současně otce dvou synů, z nichž starší mu dělá neustále potíže: propadne z angličtiny, má odjet na prázdniny do Anglie výměnou za mladou Angličanku, pošle však za sebe kamaráda a sám se do anglické dívky zamiluje. Když vše praskne, musí pan ředitel do Anglie vše vysvětlit a urovnat. Jeho cesta však není zdaleka jednoduchá...

Žánr: Komedie
Režie: Jean Girault
Hrají a postavy: Louis de Funes (Charles Bosquier), Ferdy Mayne (MacFarrell), Martine Kellyová (Shirley MacFarrell), François Leccia (Philippe Bosquier), Olivier De Funes (Gérard Bosquier), Claude Gensacová (Isabelle Bosquier)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 17.8.2022 06:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko