Sledovat film Četník ze Saint Tropez online

Přehrajte si film Četník ze Saint Tropez online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Četník ze Saint Tropez na !
  Trailer k filmu Četník ze Saint Tropez   Sledovat Četník ze Saint Tropez online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jean Girault
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Maréchal des logis-chef Ludovic Cruchot), Genevieve Gradová (Nicole Cruchot), Michel Galabru (Adjudant Jérôme Gerber), Daniel Cauchy (Richard), Madeleine Delavaivreová (Une estivante / woman on holiday), Maria Pacômeová (Mme Lareine Leroy)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Francouzko-italská komedie z atraktivního letoviska Saint- Tropez, která se díky svému diváckému úspěchu stala první částí slavné četnické série.

Hlavním hrdinou ztřeštěného vyprávění o přespříliš svědomitém policistovi a jeho trablech s krásnou dcerou Nicole je Ludovic Cruchot, přeložený za vzorné plnění povinností ze zapadlé alpské vesničky do turistického letoviska na pobřeží. Jeho příjezd způsobí na ospalé četnické stanici pořádný rozruch, vždyť nová posila sboru stačí jen cestou z autobusové zastávky napařit devět pokut. Stejný rozruch vzbudí ve městečku jeho sedmnáctiletá dcera Nicole, která se chce dostat mezi partu mladých a proto se vydává za dceru amerického milionáře Fergusona. Když se zamiluje do jednoho z mladíků, situace se ještě zkomplikuje. O další napětí se pak postará krádež vzácného Rembrandtova obrazu z městského muzea.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski