Sledovat film Dva výtečníci online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dva výtečníci
  Trailer k filmu Dva výtečníci   Sledovat 1310 filmů a 114 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi
Režie:
Enzo Barboni
Hrají a postavy:
Terence Hill (Matt Kirby), Bud Spencer (Wilbur Walsh), David Huddleston (Capt. McBride), Luciano Catenacci (Fred 'Curly' Cline), Ezio Marano (Bloodsucker), Luciano Rossi (Geronimo)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1977
Popis:
Terence Hill a Bud Spencer jako dva nedobrovolní policisté, kterým vrozený smysl pro spravedlnost nedovolí odejít ze služby

Terence Hilla a Buda Spencera osud svedl dohromady a stali se z nich nedobrovolní policisté. A tak jim nezbývá, než dělat všechno pro to, aby se jich policie sama chtěla zbavit.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski