Film Fanfán Tulipán

Sledovat film
Fanfán Tulipán
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtip, odvaha, šarm - ztřeštěný miláček Štěstěny a krásných žen se vrací.
Cikánská dívka Adeline prorokuje venkovskému dobrodruhovi a vtipálkovi Fanfánovi, že se ožení s královskou dcerou. Mladík, který se dosud zajímal především o dobývání srdcí vesnických krásek, má před sebou konečně cíl, který stojí za to. Aby se mu přiblížil, nechá se naverbovat do královské armády. Rozhodnutí seznámit se s princeznou, ho však málem stojí život. Ještě že je tady krásná Adeline, která Fanfána oddaně miluje a která je ochotna nasadit za přítele vlastní krk - i čest. Kdy si toho ovšem mladík posedlý svým snem o vznešenosti a hrdinství konečně všimne? Schyluje se k rozhodující bitvě a spása Francie i pravé lásky je v rukou jediného muže...

Žánr: Komedie, Dobrodružný, Historický
Režie: Gérard Krawczyk
Hrají a postavy: Vincent Perez (Fanfán Tulipán), Penélope Cruzová (Adeline La Franchise), Didier Bourdon (Louis XV), Hélene de Fougerollesová (Madam de Pompadourová), Michel Muller (Tranche Montagne), Lionel Beau (Úředník)
Scénář: Luc Besson, Jean Cosmos
Země: Francie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko