Sledovat film
Fanfán Tulipán
online

Film Fanfán Tulipán
  Trailer k filmu Fanfán Tulipán Trailer
Přehrajte si film Fanfán Tulipán HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 404 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtip, odvaha, šarm - ztřeštěný miláček Štěstěny a krásných žen se vrací.
Cikánská dívka Adeline prorokuje venkovskému dobrodruhovi a vtipálkovi Fanfánovi, že se ožení s královskou dcerou. Mladík, který se dosud zajímal především o dobývání srdcí vesnických krásek, má před sebou konečně cíl, který stojí za to. Aby se mu přiblížil, nechá se naverbovat do královské armády. Rozhodnutí seznámit se s princeznou, ho však málem stojí život. Ještě že je tady krásná Adeline, která Fanfána oddaně miluje a která je ochotna nasadit za přítele vlastní krk - i čest. Kdy si toho ovšem mladík posedlý svým snem o vznešenosti a hrdinství konečně všimne? Schyluje se k rozhodující bitvě a spása Francie i pravé lásky je v rukou jediného muže...

Hrají a postavy: Vincent Perez (Fanfán Tulipán), Penélope Cruzová (Adeline La Franchise), Didier Bourdon (Louis XV), Hélene de Fougerollesová (Madam de Pompadourová), Michel Muller (Tranche Montagne), Lionel Beau (Úředník)
Scénář: Luc Besson, Jean Cosmos
Země: Francie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 24.6.2022 18:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko