Film Fanfan tulipán

Sledovat film
Fanfan tulipán
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Gérard Philipe a Gina Lollobrigida ve francouzské komedii tentokrát poprvé v kolorované verzi!
Řekne-li se Fanfán Tulipán, ozve se okamžitě i jméno Gérard Philipe. A naopak. Protože - i přes mimořádné úspěchy v jiných filmech - stal se Fanfán pro Philipa tím nejslavnějším. Stal se triumfem romantického hrdiny, jaký snad nebyl dodnes překonán, neboť Philipe kromě již předtím vyzkoušených dobrodružných kousků dovedl navíc přidat i typicky francouzskou duchaplnost a šarm.

Žánr: Dobrodružný, Komedie, Romantický, Válečný
Režie: Christian-Jaque
Hrají a postavy: Gérard Philipe (Fanfán Tulipán - un jeune paysan qui s'engage dans), Gina Lollobrigidaová (Adeline La Franchise - une jolie 'bohémienne'), Marcel Herrand (Le roi Louis XV - lors de la Guerre de 7 Ans), Olivier Hussenot (Tranche-Montagne), Henri Rollan (Le maréchal d'Estrée), Nerio Bernardi (La Franchise - le sergent-recruteur du régiment d')
Scénář: Henri Jeanson, Christian-Jaque, René Fallet, René Wheeler
Země: Itálie, Francie
Rok výroby: 1952
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko