Sledovat film Tonoucí se stébla chytá online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tonoucí se stébla chytá
  Trailer k filmu Tonoucí se stébla chytá   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Robert Dhéry
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Louis-Philippe Fourchaume), Andréa Parisyová (Marie-Béatrice Fourchaumeová), Franco Fabrizi (Marcello Cacciaperotti), Michele Alexandreová (manželka ministra), Nicole Vervilová (matka malého Františka), Robert Rollis (námořník)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1968
Popis:
Bláznivá komedie o tom, co všechno je majitel loděnice ochoten podstoupit, aby získal zpět důležitého mladého konstruktéra.

Bláznivý příběh odehrávající se v prostředí loděnic a v atmosféře soutěžení o prvenství, které přinese slávu, prestiž i peníze. Louis de Funes se tu objevuje v postavě mocného a vznětlivého, jak jinak, podnikatele Fourchauma, který neuváženě propustí návrháře Andréa. Brzy však svého činu lituje. Po neuvěřitelných dobrodružstvích se loďaři podaří získat zpět cenného spolupracovníka, ale od té chvíle se musí o vedení loděnic dělit s celým rodinným klanem Castagnierů.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski