Sledovat film Tonoucí se stébla chytá online

Přehrajte si film Tonoucí se stébla chytá online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Tonoucí se stébla chytá na !
  Sledovat Tonoucí se stébla chytá online
Žánr:
komedie
Režie:
Robert Dhéry
Hrají:
Louis de Funes (Louis-Philippe Fourchaume), Andréa Parisyová (Marie-Béatrice Fourchaumeová), Franco Fabrizi (Marcello Cacciaperotti), Michele Alexandreová (manželka ministra), Nicole Vervilová (matka malého Františka), Robert Rollis (námořník)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1968
Popis:
Bláznivá komedie o tom, co všechno je majitel loděnice ochoten podstoupit, aby získal zpět důležitého mladého konstruktéra.

Bláznivý příběh odehrávající se v prostředí loděnic a v atmosféře soutěžení o prvenství, které přinese slávu, prestiž i peníze. Louis de Funes se tu objevuje v postavě mocného a vznětlivého, jak jinak, podnikatele Fourchauma, který neuváženě propustí návrháře Andréa. Brzy však svého činu lituje. Po neuvěřitelných dobrodružstvích se loďaři podaří získat zpět cenného spolupracovníka, ale od té chvíle se musí o vedení loděnic dělit s celým rodinným klanem Castagnierů.
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.