Sledovat film Fantom Morrisvillu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Fantom Morrisvillu
  Trailer k filmu Fantom Morrisvillu   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, parodie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Oldřich Nový (Drummer Emil / Sir Hannibal Morris), Květa Fialová (Lady Clarence Hamilton - Hanibal's fiancee), Jana Nováková (Mabel - Hanibal's secretary), Vít Olmer (Allan Pinkerton), Waldemar Matuška (Manuel Díaz - adventurer), Jaroslav Marvan (Inspector Brumpby from Scotland Yard)
Scénář:
František Vlček, Bořivoj Zeman
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Příběh se "odehrává" v pražském Smetanově divadle, kde si během představení Bizetovy Carmen málo vytížený hudebník čte šestákový román, který má ukrytý mezi notami a prožívá s jeho hrdinou, Sirem Hanibalem Morrisem, neuvěřitelné dobrodružství. Dobrodruh Manuel Diaz je těsně před popravou osvobozen z cely smrti svými kumpány, Dixim, Mikim a Drummondem. Vypraví se do zámku Morrisville, kde se chystá svatba Sira Hanibala s krásnou Clarence. Nikdo z přítomných netuší, že krásná nevěsta dosud je Diazovou manželkou...
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko