Sledovat film Jack Ryan: V utajení online

Přehrajte si film Jack Ryan: V utajení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, thriller, fantasy Jack Ryan: V utajení na !
  Trailer k filmu Jack Ryan: V utajení   Sledovat Jack Ryan: V utajení online
Žánr:
akční, drama, thriller, fantasy
Režie:
Kenneth Branagh
Hrají a postavy:
Chris Pine (Jack Ryan), Keira Knightleyová (Cathy Mullerová), Kevin Costner (Thomas Harper), Kenneth Branagh (Viktor Cherevin), Lenn Kudrjawizki (Constantin), Alec Utgoff (Aleksandr Borovsky)
Země:
USA, Rusko
Rok výroby:
2014
Popis:
Tento originální příběh sleduje mladého Jacka, který odhalí spiknutí v oblasti finančního terorismu. Film pokrývá období od 11. září, přes Jackovu službu v Afghánistánu, která ho nadosmrti poznamenala, až po jeho první dny ve finanční zpravodajské jednotce moderní CIA, kde pracuje jako analytik pod dohledem svého mentora Harpera. Když však Ryan nabude přesvědčení, že odhalil plán ruských teroristů na zničení americké ekonomiky, promění se z analytika ve špióna, který musí krom vlastního života bojovat i za záchranu bezpočtu jiných. A přitom všem se ještě snaží bránit to, co je mu v životě nejdražší - vztah se svojí snoubenkou Cathy
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.