Sledovat film
Jack Ryan: V utajení
online

Film Jack Ryan: V utajení
  Trailer k filmu Jack Ryan: V utajení Trailer
Přehrajte si film Jack Ryan: V utajení online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1621 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tento originální příběh sleduje mladého Jacka, který odhalí spiknutí v oblasti finančního terorismu. Film pokrývá období od 11. září, přes Jackovu službu v Afghánistánu, která ho nadosmrti poznamenala, až po jeho první dny ve finanční zpravodajské jednotce moderní CIA, kde pracuje jako analytik pod dohledem svého mentora Harpera. Když však Ryan nabude přesvědčení, že odhalil plán ruských teroristů na zničení americké ekonomiky, promění se z analytika ve špióna, který musí krom vlastního života bojovat i za záchranu bezpočtu jiných. A přitom všem se ještě snaží bránit to, co je mu v životě nejdražší - vztah se svojí snoubenkou Cathy

Režie: Kenneth Branagh
Hrají a postavy: Chris Pine (Jack Ryan), Keira Knightleyová (Cathy Mullerová), Kevin Costner (Thomas Harper), Kenneth Branagh (Viktor Cherevin), Lenn Kudrjawizki (Constantin), Alec Utgoff (Aleksandr Borovsky)
Země: USA, Rusko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko