Sledovat film
Equilibrium
online

Film Equilibrium
  Trailer k filmu Equilibrium Trailer
Přehrajte si film Equilibrium HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 291 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Chladný svět budoucnosti, kde svoboda a cit jsou mimo zákon.
21. století, svět po třetí světové válce. John Preston je zvláštní agent vycvičený k trestání lidí, kteří nedodržují společností stanovená pravidla. Striktní režim světa budoucnosti likviduje každého, kdo projeví cit či ukrývá knihy, umělecká díla či hudební nosiče. Ty jsou totiž zakázány, protože umějí vyvolávat emoce a ohrožují tak umělou stabilitu totalitního státu založeného na strachu a represi. Co se stane, když agent s povolením zabíjet všechny, kteří se nějakým způsobem pokoušejí vymknout tomuto nesnesitelnému životu, vynechá svou povinnou pravidelnou dávku Prozia - drogy zbavující lidi emocí? A co se stane, když tento muž vzápětí potká krásnou a citlivou mladou ženu, která je odsouzena k smrti? Johnovi nezbývá než přehodnotit vše, co dosud bezduše vyznával, a pokusit se zachránit svět i sebe samotného.

Režie: Kurt Wimmer
Hrají a postavy: Christian Bale (John Preston), Dominic Purcell (Seamus), Sean Bean (Partridge), Christian Kahrmann, John Keogh, Sean Pertwee (Otec)
Scénář: Kurt Wimmer
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 29.3.2022 00:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko