Sledovat film Kráčející skála online

Přehrajte si film Kráčející skála online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kráčející skála
  Trailer k filmu Kráčející skála   Sledovat Kráčející skála online
Žánr:
Thriller, Drama, Akční
Režie:
Kevin Bray
Hrají a postavy:
Michael Bowen (Šerif Stan Watkins), Johnny Knoxville (Ray Templeton), Dwayne Johnson (Chris Vaughn), Neal McDonough (Jay Hamilton ml.), Ashley Scottová (Deni), John Beasley (Chris Vaughn st.)
Země:
USA
Rok výroby:
2004
Popis:
Město plné zločinců a drog může vyčistit jen kráčející "Skála".

Bývalý člen zvláštních jednotek americké armády Chris Vaughn se vrací do rodného města. Neplánuje nic víc než klidný život v místech, kde vyrůstal, pomoc stárnoucímu otci v rodinném podniku a obnovení dávných vztahů, které - jak doufá - svým odchodem do "velkého" světa úplně nezpřetrhal. Kdysi tak idylické venkovské městečko však nachází drasticky změněné: v ulicích vládne násilí a drogy. Chris brzy zjišťuje, že ohniskem nákazy je místní casino, jehož nečestný šéf a jeho pohůnci městečko korumpují. Jednou z jejich obětí je i Chrisova bývalá přítelkyně, která v casinu pracuje jako tanečnice. S roztrpčeným a pomstychtivým rodákem se do městečka vrací zákon. Na to, aby dal Chris věci znovu do pořádku, bude - spíš než znalosti paragrafů - potřebovat svůj tvrdý vojenský výcvik a partu odhodlaných spřízněných duší.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski