Sledovat film Safe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Safe
  Trailer k filmu Safe   Sledovat 1550 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Boaz Yakin
Hrají a postavy:
Jason Statham (Luke Wright), Catherine Chan (Mei), Robert John Burke (kapitán Wolf), James Hong (Han Jiao), Anson Mount (Alex Rosen), Chris Sarandon (Mayor Tremello)
Scénář:
Boaz Yakin
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
On má kód. On je klíčem od jejích pout.

Profesionální zápasník Jason Staham uvažuje o sebevraždě, když mu jednoho dne zkříží cestu desetiletá čínská dívka prchající před ozbrojenou skupinou ruských zabijáků. Luke ji vezme pod svoje ochranná křídla a postupem času se dozvídá odpověď na otázku, proč chce dívce někdo ublížit. Při její obraně musí čelit ruské mafii i zkorumpovaným členům newyorského policejního sboru..
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko