Film
Dopis pro krále

Film Dopis pro krále
  Trailer  k filmu Dopis pro krále
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nádherný příběh zasazený do doby rytířů, o pravé podstatě lásky, přátelství, věrnosti a statečnosti.
Ve filmu Dopis pro krále se šestnáctiletý Tiuri vydává na dráhu rytíře-doručovatele poté, co dostal rozkaz od umírajícího rytíře. Musí v co největším utajení doručit dopis králi země Unauwen. Dobrodružná cesta mladíka vede horami, lesy a údolími, kde za každým zákrutem čeká nějaké nebezpečí. Dopis však nesmí za žádných okolností padnout do špatných rukou!

Originální název:

De brief voor de koning

Žánr: Dobrodružný
Režie: Pieter Verhoeff
Hrají a postavy: Yannick van de Velde (Tiuri), Quinten Schram (Piak), Rüdiger Vogler (Koning Unauwen / Menaures), Lars Rudolph (Slupor), Victor Reinier (Ristridin), Daan Schuurmans (Bendoe)
Země: Nizozemí
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 59 %
Vysíláno na: Filmbox Premium
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina