Film
Sky Fighters: Akce v oblacích

Film Sky Fighters: Akce v oblacích
  Trailer  k filmu Sky Fighters: Akce v oblacích
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Sky Fighters: Akce v oblacích

Zapomeňte na Top Gun. Nastupují Sky Fighters!!! Fascinující letecká akrobacie.
Na letecké základně "ochránců" vzdušného prostoru je stále rušno. Elitní piloti střeží, trénují a milují. Během letecké přehlídky zmizí z dosahu radarů jedna ze stíhaček. Vojenská kontrola vyšle do zóny, kde byla naposledy spatřena, dva zkušené piloty Marchelliho a Valloise. Když ale ztracený stroj objeví, dostanou zcela nečekaně příkaz k přistání. Při náročném manévru zaútočí pohřešovaná stíhačka na jednoho z nich. Začíná vojenská operace, při které se piloti snaží získat ukradený stroj a zabránit tak teroristickému útoku.

Originální název:

Les Chevaliers du ciel / Sky Fighters

Režie: Gérard Pires
Hrají a postavy: Benoît Magimel (Kapitán Antoine Walk'n Marchelli), Clovis Cornillac (Kapitán Sébastien Fahrenheit Vallois), Géraldine Pailhasová (Maelle Costeová), Alice Taglioniová (Nadporučík Estelle 'Pitbull' Kassová), Philippe Torreton (Bertrand), Rey Reyesová (Stard
Země: Francie
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 57 %
Vysíláno na: Prima Cool
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina