Sledovat film
Doom
online

Film Doom
  Trailer k filmu Doom Trailer
Přehrajte si film Doom HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 267 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Peklo už není hra.
Nad třemi díly legendární počítačové hry Doom probděli nadšení příznivci akčních stříleček bezpočet nocí. Nastal čas, aby ve šlépějích hry vykročilo i její filmové zpracování. Vědecký tým, pracující na odlehlé základně na planetě Mars, začal na Zemi posílat čím dál nepříjemnější zprávy. Výsledky experimentů jsou zneklidňující, řady vědců záhadně řídnou, a tak vládě nezbývá, než základnu izolovat do nejpřísnější karantény a vyslat na Mars jednotku rychlého nasazení - po zuby ozbrojené elitní mariňáky, kteří mají za úkol zjistit, co se stalo, a eliminovat jakoukoliv hrozbu. Aspoň takový byl původní plán. Jenže realita překonává nejhorší představy. Výzkumnému týmu se totiž nekontrolovanými pokusy podařilo doslova otevřít brány do pekel, z nichž se vynořily davy hrůzostrašných monster, která slídí po chodbách základny a likvidují vše živé. Je vůbec v lidských silách tuhle strašlivou noční můru zastavit?

Hrají a postavy: Karl Urban (Sarge), Deobia Oparei (Goat), Rosamund Pikeová (Kazisvět), Razaaq Adoti, Richard Brake (Dítě), Al Weaver (Pinky)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 15.5.2022 02:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko