Film Zlatokopky

Sledovat film
Zlatokopky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Inspirací pro tento film byl článek publikovaný v New York Magazine. Sleduje skupinu striptérek z New York City, které začnou krást peníze klientům, navštěvujícím jejich klub. Jsou to většinou páni s dobrým zázemím, jako obchodníci s akciemi a generální ředitelé společností. Když si potřebují zvýšit obrat a zákazníků je málo, podnikají na vlastní pěst tak, že klienty nejdŕíve nadrogují a pak jim vytunelují kreditní karty. Když se síť rozšiřuje, nakonec je začne vyšetřovat policie.

Žánr: Krimi, Drama, Komedie
Režie: Lorene Scafariaová
Hrají a postavy: Constance Wuová (Destiny), Lili Reinhart, Julia Stilesová (Jennifer), Jennifer Lopezová (Ramona), Madeline Brewer (Dawn), Frank Whaley
Scénář: Jessica Pressler, Lorene Scafariaová
Země: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko