Film
Dluh

Film Dluh
  Trailer k filmu Dluh Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Každé tajemství něco stojí.
Helen Mirren společně s několika agenty Mossadu usilovala o dopadení a odsouzení nechvalně známého nacistického válečného zločince "chirurga z Birkenau" v tajné izraelské misi, jež ale skončila jeho smrtí v ulicích východního Berlína. Nyní, o třicet let později, se objevuje muž, který o sobě tvrdí, že on je tím, po kom kdysi pátrali.

Originální název:

The Debt

Žánr: Thriller, Drama
Režie: John Madden
Hrají a postavy: Helen Mirrenová (Rachel Singerová), Tom Wilkinson (Stephan Gold), Ciarán Hinds (David Peretz), Romi Aboulafiaová (Sarah Gold), Tomer Ben David (manžel od Sarah), Ohev Ben David (syn od Sarah)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська