Sledovat film Zpovědní tajemství online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zpovědní tajemství
  Trailer k filmu Zpovědní tajemství   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Jonathan Meyers
Hrají a postavy:
Chris Pine (Luther Scott), Cameron Daddo (otec Michael Kelly), Bruce Davison (otec Thomas Parker), Tom Bosley (otec Abbot Sutton), Peter Greene (detektiv William Fletcher), Lukas Behnken (Robbie Willingham)
Scénář:
Jonathan Meyers, Daniel Wright
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Odpusť mi Otče, zhřešil jsem... V malé katolické škole se stal zločin. Jak se s tím vyrovná Otec Michael?

Odpusť mi Otče, zhřešil jsem... V malé katolické škole se stal zločin. Jak se s tím vyrovná Otec Michael? Drama o lhaní, vraždě, podvodech... a smrtelném tajemství! Luther Scott je problémový školák, který prodává ostatním studentům věci, které nemůžou mít, jako je pivo, filmy a drogy.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko