Sledovat film Divotvorný klobouk online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Divotvorný klobouk
  Trailer k filmu Divotvorný klobouk   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Muzikály
Režie:
Alfréd Radok
Hrají a postavy:
Saša Rašilov (Shopkeeper Koliás), Zdeněk Dítě (Student), Josef Kemr (Student), Alena Kreuzmannová (Betuška), Theodor Pištěk (Hoteliér), Rudolf Pellart (Pohoralský)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Veselý příběh o kupci hlupci, sličné Bětulince a vandrovných studentech.

Hrdiny veselého příběhu jsou dva chudí studenti Strnad a Křepelka. Utěšují se tím, že Křepelka má dědit, dědictvím je však jen starý klobouk. Chlapec hledá pomoc u svého příbuzného, kupce Koliáše, který je opatrovníkem krásné Bětušky. Křepelka se do dívky ihned zamiluje, ale starý lakota nechce o chudém synovci ani slyšet. Strnad nakonec přijde s nápadem, jak pomocí klobouku napálit peněz chtivého kupce...
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski