Sledovat film Plavecký mariáš online

Přehrajte si film Plavecký mariáš online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1099 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie Plavecký mariáš na !
  Trailer k filmu Plavecký mariáš   Sledovat Plavecký mariáš online
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Wasserman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Josef Vána), Eman Fiala (Domácek, lovec zmijí), Jiří Plachý (Sindelár), Květa Fialová (Bozka, Vánova vnucka), Robert Vrchota (Václav marsík, hajný), Marie Brožová (Vánová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1953
Popis:
Optimistická veselohra o trojici starých vorařů, kteří tak dlouho vzpomínají na staré časy. až vzkřísí zapomenutou vorařskou tradici.

Bývalého voraře Josefa Váňu trápí, že v lesích po vichřici zůstala spousta dřeva a nikdo jej nesváží. Váňa svolá na pomoc všechny své kamarády z mládí. Společně ruku k dílu přiloží i lidé z vesnice, které Váňa naučí stavět vory. Zdá se, že je vše pro plavbu připraveno, ale vlivem obrovského sucha je v řece málo vody a vory uvíznou na kamenech. Váňa však ví, jak se vypořádat i s takovouto překážkou.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski