Sledovat film Plavecký mariáš online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Plavecký mariáš
  Trailer k filmu Plavecký mariáš   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Wasserman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Josef Vána), Eman Fiala (Domácek, lovec zmijí), Jiří Plachý (Sindelár), Květa Fialová (Bozka, Vánova vnucka), Robert Vrchota (Václav marsík, hajný), Marie Brožová (Vánová)
Země:
Československo
Rok výroby:
1953
Popis:
Optimistická veselohra o trojici starých vorařů, kteří tak dlouho vzpomínají na staré časy. až vzkřísí zapomenutou vorařskou tradici.

Bývalého voraře Josefa Váňu trápí, že v lesích po vichřici zůstala spousta dřeva a nikdo jej nesváží. Váňa svolá na pomoc všechny své kamarády z mládí. Společně ruku k dílu přiloží i lidé z vesnice, které Váňa naučí stavět vory. Zdá se, že je vše pro plavbu připraveno, ale vlivem obrovského sucha je v řece málo vody a vory uvíznou na kamenech. Váňa však ví, jak se vypořádat i s takovouto překážkou.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko