Film Jen ho nechte, ať se bojí

Sledovat film
Jen ho nechte, ať se bojí
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Hudební komedie vypráví příběh hudebního skladatele, který tvrdí, že pro svou tvorbu potřebuje šokující atmosféru, ale pořád se ničeho nebojí.
Aleš Brabec je provinciální hudební pedagog a obrovský skladatelský talent - druhá z jeho vloh se však projevuje pouze ve chvílích kritického ohrožení. Nastala potřeba nových písní. Jak to zařídit? Dáme panu skladateli okusit strach o život. V celé šarádě má ale jisté slovo i zpěvačka Marcela, která cítí k Alešovi více než příchylnost...

Žánr: Hudba & Umění, Komedie, Muzikály
Režie: Ladislav Rychman
Hrají a postavy: Luděk Sobota (Ales Brabec), Helena Vondráčková (Pacholíkova dcera Marcela), Petr Nárožný (Mydloch), Miloslav Šimek (Soukup), Vladimír Menšík (loupežník Čermák), Jaroslava Brousková (Jitka)
Země: Československo
Rok výroby: 1978
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko