Sledovat film
Florenc 13:30
online

Film Florenc 13:30
  Trailer k filmu Florenc 13:30 Trailer
Přehrajte si film Florenc 13:30 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 401 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

FLORENC 13:30 to je místo a čas odjezdu expresního autobusu na lince Praha - Karlovy Vary, který je dějištěm české filmové komedie.
Při každém cestování se v dopravním prostředku náhodně setkávají lidé, směřující na totéž místo. V cíli se obvykle rozejdou každý po svém, aniž by se o sobě navzájem něco dozvěděli. V autobuse, který je dějištěm tohoto snímku, tomu ale bude trochu jinak. Je půl druhé odpoledne jakéhosi krásného dne, z nádraží Florenc právě vyjíždí rychlíkový spoj do Karlových Varů. Pasažéři se trochu obhlédli už při čekání na nástupišti i v boji o výhodná místa. Vznikají drobné neshody a roztržky, ovšem řidič Honza je nezdolný optimista a jeho dobrá nálada je nakažlivá...

Žánr: Komedie
Režie: Josef Mach
Hrají a postavy: Josef Bek (řidič autobusu), Jiřina Bohdalová, Vlastimil Brodský (kouzelník), Karel Effa (pan Koníček), Eman Fiala (fanoušek Slavie), František Filipovský (pan Kadet)
Rok výroby: 1957
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 7.9.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko