Sledovat film Florenc 13:30 online

Přehrajte si film Florenc 13:30 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Florenc 13:30 na ČT1!
  Trailer k filmu Florenc 13:30   Sledovat Florenc 13:30 online
Žánr:
komedie
Režie:
Josef Mach
Hrají a postavy:
Josef Bek (řidič autobusu), Jiřina Bohdalová, Vlastimil Brodský (kouzelník), Karel Effa (pan Koníček), Eman Fiala (fanoušek Slavie), František Filipovský (pan Kadet)
Země:
Československo
Rok výroby:
1957
Popis:
FLORENC 13:30 to je místo a čas odjezdu expresního autobusu na lince Praha - Karlovy Vary, který je dějištěm české filmové komedie.

Při každém cestování se v dopravním prostředku náhodně setkávají lidé, směřující na totéž místo. V cíli se obvykle rozejdou každý po svém, aniž by se o sobě navzájem něco dozvěděli. V autobuse, který je dějištěm tohoto snímku, tomu ale bude trochu jinak. Je půl druhé odpoledne jakéhosi krásného dne, z nádraží Florenc právě vyjíždí rychlíkový spoj do Karlových Varů. Pasažéři se trochu obhlédli už při čekání na nástupišti i v boji o výhodná místa. Vznikají drobné neshody a roztržky, ovšem řidič Honza je nezdolný optimista a jeho dobrá nálada je nakažlivá...
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.