Sledovat film Dersu Uzala online

Přehrajte si film Dersu Uzala online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dersu Uzala
  Trailer k filmu Dersu Uzala   Sledovat Dersu Uzala online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Životopisný
Režie:
Akira Kurosawa
Hrají a postavy:
Maksim Munzuk (Dersu Uzala), Yuri Solomin (kapitán Vladimir Arseniev), Svetlana Danilchenko (paní Arsenievová), Dmitri Korshikov (syn od Arsenieva), Suimenkul Chokmorov (Jan Bao), Vladimir Kremena (Turtwigin)
Země:
Rusko, Japonsko
Rok výroby:
1975
Popis:
Příběh, který se odehrává na začátku 20. století, vznikl v sibiřských exteriérech podle dvou knih ruského cestovatele Vladimira Arseňjeva Stopař Děrsu Uzala a V lesích ussurijského kraje. Jde o velice lidský příběh o přátelství ruského cestovatele a kapitána carské armády s domorodým sibiřským lovcem národa Goldů Uzalou.Vzájemné přátelství je utuženo mnoha nebezpečnými situacemi, které spolu prožili, i tím, že Uzala zachránil důstojníkův život.
Hodnocení:
83 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski